Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pálení čarodějnic 2011

19. 5. 2011

 Tak jako loni... Předloni... I předpředloni..  No už cirka dvacet let tomu je tak, že se parta pohodových obyvatel Jestřebí (ale samozřejmě jsou vítání obyvatelé okolních vesnic jako je Bořitov, Spešov, Rájec, atd.) sejde na akci, která vítá jaro po svém. Ten kdo jí zažil, ví o čem mluvím. V letošní kombinaci s dětským dnem se akce vydařila. Pro děti jsme nachystali ,,Stezku tří rybníků", na cestě po ní si zasoutěžily a nakonec byly odměněny sladkostí, světýlkem a hračkou od firmy Resys steel s. r. o... Poté jsme je nechali zastříkat si se zásahovým čerppadlem o výkonu 1200 litrů za minutu. Ani chvílku si neoddechly a už jsem je megafonem svolával k předváděčce vybavení, provedené mnou a velitelem. Ještě bych zapoměl na klasický ohňostroj v jestřebském stylu... Tady končí všechna moje slova, poděkování všem zůčastněným jsme předali osobně před nastartovanou Aviou  a níže přikládám fotky

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář